Super User

Super User

Super User

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque ut lacus at velit consequat sodales. Ut posuere neque in molestie gravida. Integer feugiat neque, elementum posuere purus. Nam vitae convallis ipsum.

Website URL: http://#

ASYA DİLEM UNIVERSITY CENTER, Türkiye’de istediğiniz kriterlerdeki üniversiteyi rahat bir şekilde bulabilmeniz, üniversiteye başvuru yapabilmeniz, Üniversite’den kabul mektubu almanız, vize başvurunuz, havaalanı karşılamanız, üniversite kaydınız, konaklamanız, Türkiye’deki ikametiniz ve bunun gibi birçok konuda yanınızda olacaktır. Türkiye’yi kendi öz ülkeniz gibi hissetmenizde ASYA DİLEM UNIVERSITY CENTER, her şeyiyle yanınızda olacaktır.

ASYA DİLEM UNIVERSITY CENTER

Tuesday, 17 December 2019 14:52

NEDEN TÜRKİYE’DE OKUMALIYIM?

Türkiye’de üniversite okumak dünyada başınıza gelebilecek en güzel şey olabilir. Birbirinden güzel Türk üniversitelerinde, birbirinden iyi hocalarla eğitim alabilir, üniversite hayatınızı monotonluktan çıkarıp eğlenceye dönüştürebilirsiniz.

Dünyanın her yerinden gelen yabancı öğrencilerle her köşe başında Türk çayı içebilir, şık restoranlarımızda kebabımızın tadına bakabilir, ayranımızı içebilirsiniz. Türkiye’de üniversite okurken asırlardan gelen bir kültürle tanışabilirsiniz. Türk üniversitelerinde hem Türkçe hem İngilizce eğitim alarak küreselleşen dünyada ben de varım diyebilirsiniz. Türk üniversitelerinde birçok bölümü bulabilir, istediğiniz bölümde dünya standartlarında eğitim alabilirsiniz.

ASYA DİLEM UNIVERSITY CENTER

Wednesday, 11 December 2019 17:52

Cezayir Fuari

 • Hello World
 • sdksadasdasdasd
 • asdasdasdasdasdasdsadas
 • dsadadasdasdasdasdasdasdas
Wednesday, 11 December 2019 17:49

CEZAYİR ORAN-2 ÜNİVERSİTESİ

 • ASYA DİLEM, 15-16 Aralık 2018 tarihlerinde CEZAYİR ORAN-2 ÜNİVERSİTESİ’NDE üniversite öğrencilerine TÜRKİYE’DE EĞİTİM başlığıyla seminer yapmış. Seminerin akabinde üniversitede stant kurmuş ve 2 gün boyu fuar niteliğinde okul ve üniversite tanıtımı yapmıştır.
Wednesday, 11 December 2019 17:37

ORAN-2 ÜNİVERSİTESİ

 • ASYA DİLEM, 28-29 Kasım 2018 tarihlerinde CEZAYİR ORAN-2 ÜNİVERSİTESİ’NDE üniversite öğrencilerine TÜRKİYE’DE EĞİTİM başlığıyla seminer yapmış. Seminerin akabinde üniversitede stant kurmuş ve 2 gün boyu fuar niteliğinde okul ve üniversite tanıtımı yapmıştır.
 • ASYA DİLEM, 26-27 Kasım 2018 tarihlerinde CEZAYİR TLEMCEN ABU BAKR BALKAID ÜNİVERSİTESİ’NDE üniversite öğrencilerine TÜRKİYE’DE EĞİTİM başlığıyla seminer yapmış. Seminerin akabinde üniversitede stant kurmuş ve 2 gün boyu fuar niteliğinde okul ve üniversite tanıtımı yapmıştır.
Monday, 25 November 2019 03:38

Weekend Class

ABOUT THE COURSES

Asya Dilem is using the book that YUNUS EMRE INSTITUTE / YEDİ İKLİM TURKISH TEACHING SET which has been prepared by the expert teaching staff. These books are used for basic,intermediate and high levels, with workbooks and CDs for each level.

The Course Includes

 • 11 Weeks
 • 100 hours worth of classes
 • 4 hours a day
 • Books included in price
Monday, 25 November 2019 03:13

Bayram Bozkurt

Monday, 25 November 2019 03:01

Akin Yavuz

Monday, 25 November 2019 02:59

Nagihan Karakaya Bozkurt

Page 1 of 3

Categories