Aralık 2019

Aralık 2019

ASYA DİLEM UNIVERSITY CENTER, Türkiye’de istediğiniz kriterlerdeki üniversiteyi rahat bir şekilde bulabilmeniz, üniversiteye başvuru yapabilmeniz, Üniversite’den kabul mektubu almanız, vize başvurunuz, havaalanı karşılamanız, üniversite kaydınız, konaklamanız, Türkiye’deki ikametiniz ve bunun gibi birçok konuda yanınızda olacaktır. Türkiye’yi kendi öz ülkeniz gibi hissetmenizde ASYA DİLEM UNIVERSITY CENTER, her şeyiyle yanınızda olacaktır.

ASYA DİLEM UNIVERSITY CENTER

NEDEN TÜRKİYE’DE OKUMALIYIM?

Türkiye’de üniversite okumak dünyada başınıza gelebilecek en güzel şey olabilir. Birbirinden güzel Türk üniversitelerinde, birbirinden iyi hocalarla eğitim alabilir, üniversite hayatınızı monotonluktan çıkarıp eğlenceye dönüştürebilirsiniz.

Dünyanın her yerinden gelen yabancı öğrencilerle her köşe başında Türk çayı içebilir, şık restoranlarımızda kebabımızın tadına bakabilir, ayranımızı içebilirsiniz. Türkiye’de üniversite okurken asırlardan gelen bir kültürle tanışabilirsiniz. Türk üniversitelerinde hem Türkçe hem İngilizce eğitim alarak küreselleşen dünyada ben de varım diyebilirsiniz. Türk üniversitelerinde birçok bölümü bulabilir, istediğiniz bölümde dünya standartlarında eğitim alabilirsiniz.

ASYA DİLEM UNIVERSITY CENTER